Czy prezentacja lup w gabinecie jest płatna? Na czym polega taka prezentacja?

Organizowane przez naszą firmę prezentację są bezpłatne. W czasie ich trwania
w profesjonalny sposób dobieramy odpowiednie dla Państwa pracy  parametry lup, przeprowadzamy instruktaż pracy w naszych produktach, korygujemy niewłaściwą postawę. Dzięki temu mają Państwo okazję zobaczyć lupy/oświetlenia LED
w warunkach gabinetowych oraz w nich popracować. Po prezentacji istnieje również możliwość pozostawienia  produktu na kilkudniowe testy.

Czy w Waszych lupach może pracować kilku lekarzy

Każda z naszych lup ma asynchroniczne ustawienie rozstawu oczu, czyli każdy okular regulowany osobno – niezależnie od drugiego. Dzięki takiej możliwości kilku lekarzy pracujących w 1 lupie oraz bez problemu może wyregulować  swój rozstaw oczu. Na tylnej części listwy jest dodatkowo załączona podziałka liniowa, która ułatwia szybkie ustawienie obrazu za kolejnym razem bez zakładania lup.

Czy Wasze lupy mogą być autoklawowane?

Nasze produkty (lupy, oświetlacz LED) nie mogą być poddawane autoklawowaniu. Może to uszkodzić ich powierzchnie.

Co mam zrobić z produktami, gdy skończę testy?

Zawsze przed końcem testowania (zazwyczaj ostatniego dnia) kontaktują się
z Państwem nasi konsultanci. Oni instruują, co dalej należy zrobić. Zajmują się również odbiorem produktów – umówieniem kuriera, w dogodnym dla klienta terminie i godzinie. Państwa zadaniem jest spakowanie lup/oświetlacza LED do osobnego pudełka, które następnie jest zabierane przez firmę kurierską.

Czy za testowanie lup muszę coś płacić?

Testowanie naszych produktów jest bezpłatne (tak jak prezentacje  w gabinecie). Firma Seliga Microscopes sama wysyła swoim kurierem produkty pod wskazany przez Państwa adres. Przy zakupie lup/ oświetlacza LED klienci także nie ponoszą żadnych kosztów przesyłki zwrotnej. Lekarz zmuszony jest do pokrycia kwoty przesyłki (lub wysłania produktów swoim kurierem) jedynie przy rezygnacji z zakupu.

Co mam zrobić przed przybyciem kuriera?

W przypadku zamówienia produktu po testowaniu jedynym Państwa zadaniem jest spakowanie lup/oświetlacza LED do specjalnego, większego pudełka (oprócz do pudełka firmowego), koperty, aby kurier mógł odebrać paczkę.

Jeśli Państwo rezygnują z zakupu to oprócz spakowania produktów do osobnego pudełka należy również przygotować kwotę dla kuriera za przesyłkę zwrotną (gdy kurier jest umawiany przez Seliga Microscopes) lub odesłać wybraną firmą kurierską (na swój koszt) po uzgodnieniu tego z naszym konsultantem.

Czy korzystając z lup powinienem korzystać ze specjalnych lusterek stomatologicznych?

Tak, do pracy z lupą używamy specjalnych lusterek – lusterek przednio powierzchniowych (rodowanych). Przy zastosowaniu tradycyjnych (tylno powierzchniowych) obraz odbija się na powierzchni oraz na dnie lusterka, co sprawia, że obraz jest podwójny (uniemożliwia pracę).

Co mam zrobić, gdy dostałem lupy i nie mogę ich dobrze ustawić?

W takim przypadku najlepiej skontaktować się z konsultantem Działu Lup Medycznych, aby nie tracić dni testowania. Oni na pewno wytłumaczą, co zrobić w danej sytuacji, skorygują błędy. Po ich instruktarzu praca stanie się naprawdę łatwa i przyjemna.

Jak ładować oświetlacz LED?

Ładowanie oświetlacza LED musi odbywać się zgodnie z instrukcją załączoną do przesyłki, w celu pełnego jej sformatowania i zmaksymalizowania wydajności.

Przed pierwszym ładowaniem (w przypadku zakupu) należy upewnić się, że bateria została całkowicie rozładowana.

Podczas 3 pierwszych ładowań, baterię ładujemy od 12 do 16 godzin, nawet jeśli wskaźnik pokazuje pełne naładowanie. Kolejne ładowania powinny trwać 3 godziny (również przy otrzymaniu produktu na testy).

Ładowanie danego oświetlacza zależy od jego budowy.

  • Oświetlacz LED Seliga AUCTUS – ładowany za pomocą ładowarki, załączonej do zestawu (ładowarka z wyglądu przypomina ładowarkę do tel. komórkowego).
  • Oświetlacz LED Hogies MINI LED i YNA 2 – zasilany bateriami 3AA, które można ponownie ładować za pomocą ładowarki do baterii paluszków 3AA.
  • Oświetlacz LED Hogies Super LED – oświetlacz ten zawiera w cenie zakupu 2 baterie. Dzięki czemu po rozładowaniu lekarz nie musi ładować baterii podczas zabiegu ale jedynie zamienia na drugi egzemplarz. Do zestawu dołączona jest ładowarka, którą podłącza się do kontaktu.

Jaki jest czas pracy oświetlacza LED, na jak długo wystarcza bateria?

Nasza firma dysponuje kilkoma rodzajami oświetlaczy LED. Każdy z nich jest inaczej zbudowany, charakteryzuje się innymi parametrami, co wpływa na żywotność baterii. Np. okres żywotności oświetlacza LED Seliga AUCTUS wynosi 1-2 lata (ok. 5 000 h).
Warto dodać, że na żywotność baterii bez względu na firmę wpływa: sposób użytkowania baterii, jej sformatowanie po zakupie jak również sposób ładowania i stopień natężenia światła podczas pracy.

TOP