Seliga Microscopes na wystawie Warsaw Dental Medica Show

   

Seliga Microscopes na wystawie Warsaw Dental Medica Show

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 46A podczas Warsaw Dental Medica Show. Tylko podczas trwania tej wystawy dostepna specjalna oferta targowa - dobry i sprawdzony mikroskop z gamą niewiarygodnych korzyści - zobacz https://bit.ly/2PDc1dX. Spotkajmy się w dniach 6-8 września, Hala C, Stoisko 46A na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Zgłoś swój udział by zarezerować korzyści na http://www.k2018.pl

Nowy produkt dzięki dofinansowaniu EU

Zapraszamy do zapoznania się z nowym produktem firmy Seliga Microscopes - optycznym systemem, który w znaczący sposób ułatwi codzienną pracę w niemal każdym gabinecie lekarskim.

Nowoczesny system, składający się z lupy medycznej oraz oświetlacza LED, został w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Personalizacja wyrobu możliwa jest dzięki zintegrowaniu systemu, co przekłada się na widoczną poprawę komfortu pracy. Ważną częścią produktu stanowi oprogramowanie umożliwiające przygotowanie lupy na zamówienie.

system optyczny

Należy podkreślić, iż istnieje możliwość dostosowania designu produktu do wymogów danego użytkownika. *

Główne zalety:

 • Personalizacja wyrobu – lupy medyczne „szyte na miarę”, w pełni dopasowane do użytkownika,
 • Wysoka jakość optyki – duża głębia ostrości oraz klarowny obraz,
 • Wybór spośród 3 dostępnych powiększeń: 2.5x, 3.0x, 3.5x,
 • Niska waga – lekkość układu stanowi przewagę nad lupami typu uchylnego (flip-up),
 • Ostre ograniczenie oświetlanego pola,
 • Kilkustopniowa regulacja natężenia,
 • Ciepła i naturalna barwa światła,
 • Duże oświetlane pole,
 • Nowoczesny design,
 • Zapewnienie lepszej ergonomii w czasie wykonywanych zabiegów – wyrób polecany osobom posiadającym problemy z górnym odcinkiem szyjnym,
 • Łatwość czyszczenia – prosty i uniwersalny kształt,
 • Prosty układ sterujący – dostosowanie do potrzeb użytkownika z uwzględnieniem istotnych ograniczeń ruchowych.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące dostępnego produktu. Istnieje możliwość udostępnienia systemu do testów w Państwa gabinecie. Zapraszamy do kontaktu oraz do składania zamówień przez http://seliga.pl/kontakt 

*Załączone zdjęcie nie przedstawia ostatecznego projektu urządzenia.

Wyrób realizowany na podstawie zakończonego projektu unijnego "Opracowanie innowacyjnego optycznego systemu wspomagającego pracę lekarzy drogą podniesienia konkurencyjności firmy Seliga" dla Programu Operacyjnego inteligentny Rozwój 2014-2020, działania 2.3. Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, poddziałania 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP.

EU signs

Zapraszamy na nasze stoisko na FDI

Zapraszamy na nasze stroisko w ramach wystawy towarzyszacej FDI Annual World Dental Congress.  Zapraszamy w dniach 7-10 września na nasze stoisko do pawilonu 8A, stoisko B26-28 - teren Targów Poznańskich. W tym roku wystawa przy FDI zastępuje targi CEDE, które we wcześniejszych latach, tradycyjnie odbywały się we wrześniu. 

Emil 2016 - "Spróbujmy razem pokonać bariery"

thumb emil 1200pxTo jest Emil - jedna ze statuetek przyznawanych w ramach Plebiscytu "Spróbujmy razem pokonać bariery" ogłaszanego przez kwartalnik "Bariery w świecie niepełnosprawnych" od 2007 roku.

Kapituła Plebiscytu zauważyła skromny wkład Seliga Microscopes w akcję wczesnego wykrywania raka krtani, do przeprowadzenia której wypożyczyliśmy sprzęt laryngologiczny. Sprzęt przyczynił się do wczesnego wykrycia kilku przypadków raka krtani co daje zdecydowanie lepsze rokowania dla tych pacjentów.

Przyłącz się do pomagania innym w miarę swoich możliwości. Wkład nie musi być duży żeby był znaczący.

Najlepszy sposób na mikroskop dla Twojego gabinetu w 2016 r.

O CO TU CHODZI? 

Jeśli nie wykluczasz zakupu mikroskopu w tym roku to zwykły SMS wysłany teraz pozwoli Ci zgarnąć dodatkowe korzyści, gdy zdecydujesz się na zakup mikroskopu w dowolnym momencie 2016 roku. Nic nie ryzykujesz, a możesz sporo zyskać! Tutaj zarezerwujesz pakiet korzyści dla siebie. 

 

SPRAWDŹ

Lupy medyczne w starej cenie tylko do końca roku 2015.

Od nowego roku nowa, wyższa cena. Wraz z końcem roku 2015 kończymy okres promocyjny lup Seliga AUCTUS. Od początku 2016 lupy będą dostępne w nowej, wyższej cenie. Jeśli myślisz poważnie o pracy w powiększeniu rozważ zakup lup jeszcze w tym roku po starej cenie.
 

Zbuduj FreedDOM

18 października rozpoczęła się kampania #Zbuduj FreeDOM, której celem jest stworzenie schroniska dla ofiar handlu ludźmi w Kenii. Seliga Microscopes czynnie wspiera tę akcję. Zachęcamy takżę wszystkich do przyłączenia się i propagowania jej dalej.

Pomóżmy wszyscy ofiarom handlu ludźmi!

Więcej o akcji można dowiedzieć się tutaj lub bezpośrednio na stronie kampanii http://zbudujfreedom.pl/

logo

 

TOP