Krakdent 2013 – podsumowanie

Ostatnie dwa tygodnie minęły bardzo szybko i intensywnie. Dopiero dziś możemy pozwolić sobie na odrobinę oddechu i podsumowania minionych targów stomatologicznych Krakdent 2013.

To były dla nas wyjątkowe targi. Nie tylko dlatego, że po raz pierwszy w historii firmy Seliga Microscopes mieliśmy podczas jednych targów aż dwa stoiska. Tegoroczny Krakdent uświadomił nam, że temat pracy w powiększeniu wciąż dla wielu jest jeszcze nowością. Nadal jest dużo możliwości dla firm, które oferują profesjonalny sprzęt w rozsądnych cenach. Coraz więcej osób dostrzega fakt, że nie zawsze bardzo wysoka cena jest uzasadniona: „Jeżeli jakość jest porównywalna to czemu przepłacać?” – popieramy takie podejście!

krakdent-2013-relacjaTak jak na poprzednich targach, CEDE 2012 jak i Krakdent 2012, nasze stoisko z lupami medycznymi było tłumnie odwiedzane. Myśleliśmy, że fakt posiadania dwóch stoisk w różnych miejscach hali spowoduje lekkie rozluźnienie, ale nic bardziej mylnego. Nasi handlowcy mieli co robić na obu stoiskach. Lupy stomatologiczne Auctus wraz z oświetleniem LED Auctus znalazły wielu nowych nabywców.

Skąd sukces i popularność właśnie akurat tych lup? To najlepsza ilustracja naszej dewizy „dobra jakość za rozsądną cenę”. Kładziemy nacisk na jakość, ale pamiętamy o tym, żeby cena nie była barierą dla stomatologa. Chcemy, aby każdy mógł sobie pozwolić na zakup urządzenia, który pomoże mu w codziennej pracy, a nie był produktem tylko dla wybranych.

Jak wypadł Krakdent 2013 na tle poprzednich? Wg nas całkiem dobrze. Wielu odwiedzających, sporo nowych kontaktów. Bez wątpienia targi możemy zaliczyć do bardzo udanych. Szkoda tylko, że znów nie było czasu (a może bardziej siły?), na odwiedzenie krakowskiej starówki. Może następnym razem, podczas

Krakdent 2014

 

TOP