sciezka-szkolen

 

Zapraszamy na szkolenia z zakresu pracy w powiększenii. Nasza firma od wielu lat odpowiada na zapotrzebowanie stomatologów chcących rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Pragniemy być nie tylko dystrybutorem najlepszego sprzętu powiększającego, ale również popularyzować i udostępniać wiedzę o właściwym wykorzystywaniu mikroskopów zabiegoowych i lup medycznyj w nowoczesnej praktyce stomatologicznej.

Proponujemy udział w szkoleniach:

 First Step
Dla stomatologów, którzy zamierzają rozpocząć pracę w powiększeniu, jak również dla niezdecydowanych i wątpiących w przydatność mikroskopu w pracy stomatologa.

 Lupy medyczne
Dla stomatologów interesujących się pracą w lupach, posiadających lupy bądź dopiero rozważających ich wybór.
Wykład teoretyczny z dużą częścią praktyczną.

 Stomatologia mikroskopowa
Dla stomatologów, którzy uczestniczyli w szkoleniu First Step lub niedawno rozpoczęli pracę w powiększeniu. Chcących poznać zasady obsługi i ergonomicznej pracy z mikroskopem.

 Endodoncja Mikroskopowa
Przeznaczone dla stomatologów , którzy uczestniczyli w szkoleniu "Stomatologia mikroskopowa" i chcą rozwijać swoje umiejętności w kierunku pracy w endodoncji z wykorzystaniem mikroskopu.

 Mikrochirurgia endodontyczna
Dla stomatologów, którzy uczestniczyli w kursie "Stomatologia mikroskopowa", bądź pracują już dłuższy czas z mikroskopem stomatologicznym.

 

 

 

 

 

TOP