Szkolenie stomatologiczne First Step dedykowane jest dla stomatologów, którzy zamierzają poznać mikroskop stomatologiczny i interesują się pracą w powiększeniu. Również dla niezdecydowanych i wątpiących w jego przydatność.

Prowadzący zapozna uczestników z podstawowymi technikami pracy w powiększeniu i na konkretnych przykładach omówi funkcje mikroskopu w gabinecie. Kurs gwarantuje poznanie budowy mikroskopu, jego rodzajów, przedstawia również na co warto zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia dla siebie.

Ćwiczenia praktyczne z mikroskopem pozwolą zobaczyć lepsze efekty, precyzję oraz jakość leczenia.

  Sprawdź terminarz szkoleń na www.szkolenia.seliga.pl

dr-jegierWykładowca:

Dr n. med. Michał Jegier

Absolwent UM w Łodzi. Od 2007r. prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną pracując z użyciem mikroskopu operacyjnego. Wykłada endodoncję dla studentów studiów anglojęzycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pasjonat biegania, żeglarstwa i makrofotografii.

Szkolenie First Step to:

Stanowiska z mikroskopamiStanowiska z mikroskopami

Każdy z uczestników ma do indywidualnej dyspozycji stanowisko pracy wyposażone w mikroskop stomatologiczny oraz potrzebne instrumentarium.

Rzetelna wiedzaRzetelna wiedza

Przekazana wiedza rozwieje wszelkie wątpliwości o przydatności mikroskopu w gabinecie. Pozwoli na podjęcie decyzji w kwestii wyboru mikroskopu.

Dodatkowe zniżkiDodatkowe zniżki

Uczestnicy szkolenia First Step mogą liczyć na atrakcyjne rabaty decydując się na zakup mikroskopu do swojego gabinetu stomatologicznego.

TOP