Na szkolenie zapraszamy wszystkich lekarzy stomatologów, którzy interesują się pracą w lupach i chcą rozpocząć pracę w powiększeniu.

Lekarze, którzy posiadają już lupy mają okazję przećwiczyć zabiegi stomatologiczne z ich użyciem. Natomiast osoby zastanawiające się nad wyborem właściwego sprzętu dla siebie będą mogły zapoznać się z lupami prezentowanymi w trakcie kursu.

Indywidualny dobór sprzętu dla każdego uczestnika pozwoli na efektywną pracę podczas zajęć praktycznych na których przećwiczycie Państwo m. in.: nawigację w polu zabiegowym, opracowanie komory zęba, płukanie kanałów, zamknięcie perforacji w dnie komory oraz odbudowę zęba bocznego w powiększeniu.

Na zajęciach wykorzystujemy modele w których znajdują się szczęki i żuchwy z zębami naturalnymi przygotowanymi do zabiegów. Ponadto na szkoleniu będzie możliwość nauczenia się zakładania koferdamu trzema sposobami.

  Sprawdź terminarz szkoleń na www.szkolenia.seliga.pl

dr-ostrowskaWykładowca:

Dr n. med. Aneta Ostrowska

Po stażu rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej UM w Łodzi. W 2011 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą erozji zębów. Od 2006 roku prowadzi zajęcia i wykłady dla studentów stomatologii.  Prowadzi także szkolenia i wykłady dla lekarzy z zakresu endodoncji. Jest w trakcie specjalizacji z...      więcej

Szkolenie Lupy medyczne to:

Wyposażone stanowiskaWyposażone stanowiska

Każdy z uczestników ma do indywidualnej dyspozycji stanowisko pracy wyposażone w lupy zabiegowe różnych typów, oświetlenie LED i instrumentarium.

Rzetelna wiedzaRzetelna wiedza

Dowiesz się m.in. jak dobrać oraz ustawić lupy stomatologiczne do własnej budowy ciała tak, aby sylwetka podczas pracy była wygodna i ergonomiczna.

Dodatkowe rabatyDodatkowe rabaty

Uczestnicy szkolenia "Lupy medyczne" mogą liczyć na atrakcyjne rabaty decydując się na zakup lup stomatologicznych lub oświetlenia LED.

TOP