Szkolenie dla lekarzy stomatologów, którzy niedawno rozpoczęli pracę w powiększeniu i chcą rozwijać umiejętności pracy z mikroskopem stomatologicznym. Podczas kursu przećwiczycie Państwo m. in.: szlifowanie zębów w powiększeniu, nawigację w polu zabiegowym, prawidłową współpracę z asystą, lokalizację ujść kanałów. Gwarantujemy Państwu zachowanie warunków typowo gabinetowych, dlatego każdy ma do swojej dyspozycji samodzielne stanowisko pracy wyposażone w mikroskop stomatologiczny, unit, fantom oraz potrzebne instrumentarium.

Zachęcamy Państwa do przyjazdu na szkolenie ze swoją asystą, ponieważ jest ona niezbędna do poprawnego realizowania procedur stomatologicznych i zachowania ergonomicznej postawy w pracy z mikroskopem.

 

  Sprawdź terminarz szkoleń na www.szkolenia.seliga.pl

dr-kuzminskiWykładowca:

Dr n. med. Maciej Kuźmiński

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. W 2005 roku z wyróżnieniem uzyskał stopień doktora nauk medycznych.  Jest specjalistą z dziedziny stomatologii ogólnej nowym trybem i stomatologii zachowawczej z endodoncją. Członek European Society of Endodontology, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego...      więcej

dr-leskiWykładowca:

Dr n. med. Michał Łęski

W 2004 roku z wyróżnieniem obronił rozprawę doktorską z zakresu chirurgii endodontycznej. Wyniki swoich badań prezentował zarówno na krajowych jak i zagranicznych konferencjach naukowych. Jest autorem oraz współautorem ponad 30 publikacji. W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją...      więcej

Szkolenie Stomatologia mikroskopowa to:

Warunki gabinetoweWarunki gabinetowe

Każdy z uczestników ma do dyspozycji samodzielne stanowisko pracy wyposażone w mikroskop zabiegowy, unit, fantom oraz potrzebne instrumentarium.

Praktyczna wiedzaPraktyczna wiedza

3 godziny teorii oraz 5 godzin warsztatów praktycznych, podczas których nauczysz się szeregu procedur stomatologicznych - także przy współpracy z asystą.

Dodatkowe rabatyDodatkowe rabaty

Uczestnicy szkolenia "Stomatologia mikroskopowa" mogą liczyć na dodatkowe rabaty przy zakupie mikroskopu stomatologicznego lub akcesoriów do nich.

TOP