dr-jegierDr n. med. Michał Jegier

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2007r. prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną pracując z użyciem mikroskopu operacyjnego.

Wykłada endodoncję dla studentów studiów anglojęzycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Pasjonat biegania, żeglarstwa i makrofotografii.

Szkolenie:
 First Step

 

dr-ostrowskaDr n. med. Aneta Ostrowska

Po stażu rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej UM w Łodzi. W 2011 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą erozji zębów. Od 2006 roku prowadzi zajęcia i wykłady dla studentów stomatologii. Prowadzi także szkolenia i wykłady dla lekarzy z zakresu endodoncji. Jest w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Obecnie kontynuuje pracę naukowo-dydaktyczną jako asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej.

Szkolenie:
 Lupy Medyczne

     

dr-kuzminskiDr n. med. Maciej Kuźmiński

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. W 2005 roku z wyróżnieniem uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Jest specjalistą z dziedziny stomatologii ogólnej nowym trybem i stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Członek European Society of Endodontology, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Autor wielu prac naukowych i artykułów, współautor książek m.in. książki "Współczesna endodoncja w praktyce". Prelegent kursów dokształcających lekarzy stomatologów z całej Polski w dziedzinie leczenia kanałowego, ergonomii w endodoncji i pracy przy użyciu mikroskopu.

Od 1996r. prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną, w której zajmuje się endodoncją i mikrochirurgią.

Szkolenia:
 Stomatologia Mikroskopowa    Endodoncja Mikroskopowa

 

dr-leskiDr n. med. Michał Łęski

W 2004 roku obronił z wyróżnieniem rozprawę doktorską z zakresu chirurgii endodontycznej. Wyniki swoich badań prezentował zarówno na krajowych jak i zagranicznych konferencjach naukowych.

Jest autorem oraz współautorem ponad 30 publikacji. W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Obecnie jest adiunktem w Zakładzie Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz prowadzi własną praktykę ukierunkowaną na leczenie endodontyczne, implantologiczne oraz stomatologię estetyczną. Zajmuje się działalnością szkoleniową i wykładową w dziedzinie mikroendodoncji i chirurgii endodontycznej.

Szkolenie:
 Mikrochirurgia Endodontyczna    Stomatologia Mikroskopowa

TOP