Praca to nie wszystko

Każdy z nas ma swoje pasje i zainteresowania, które realizuje w czasie wolnym. 

W Seliga Microscopes pasją wspólną dla wielu z nas jest żeglarstwo. To właśnie urok jachtu napędzanego wiatrem, szum fal i dobre towarzystwo są tym co urzekło znaczną część naszego zespołu.

Są wśród nas tacy, którzy preferują słone akweny i tacy, którzy wolą Mazury. Są też osoby, które lubią ciepłe morza południowe ale też tacy, którzy wybierają rodzimy Bałtyk. Są kapitanowie, sternicy, instruktorzy żeglarstwa i po prostu żeglarze. Te drobne różnice nie przeszkadzają nam w znalezieniu wspólnego języka gdy tylko tematem rozmowy staje się kolejny, wspólny rejs. 

 

Seliga Team

Również Ty możesz zostać członkiem załogi i spędzić miło czas nie myśląc o pracy. Co roku staramy się wybrać interesujący akwen i zaplanować niebanalną wyprawę. Jesteśmy otwarci. Jeśli może dotychczas spotkaliśmy się już przy okazji spraw zawodowych i sądzisz, że jesteśmy ludzmi z którymi możesz czuć się swobodnie i beztrosko to.. zapraszamy na pokład. Nic tak nie sprawdza i nic nie daje takiej satysfakcji jak wspólne pokonywanie przeciwieństw natury. Przeżycia na morzu dają poczucie realizacji i przynależności. Te przeżycia moga być także Twoim udziałem.

Podczas rejsu spedzamy dużo czasu wspólnie. Zatem pojawienie sie w rozmowach tematów dotyczących tego czym zajmujemy się na codzieć jest nieuniknione ale tylko w zakresie, który sprawia przyjemność wszystkim. Celem jest aktywne spędzienie czasu, poznanie nowych miejsc i nowych ludzi. Relaks, odpoczynek i odreagowanie codziennych trudów.

Jeśli wydaje Ci się to interesujące a masz pytania czy wątpliwości - napisz. Chętnie odpowiemy.

Nasze rejsy

Dotychczas pływaliśmy po Atlantyku, Morzu Śródziemnym, Morzu Bałtyckim, Mazurach. Byliśmy na Karaibach, Balearach, w Grecji, Turcji i Chorwacji, Szwecji, Danii.. i w Mikołajkach :) 

View the embedded image gallery online at:
https://seliga.pl/o-nas/po-godzinach#sigFreeId6f96ec9a19

Szkolenia żeglarskie 

seliga-team

Nie dla patentów, ale głównie dla własnej satysfakcji i doskonalenia warto zdobywać wiedzę i doświadczenia, które pozwolą pełniej czerpać zadowolenie z żeglarstwa a z czasem również samodzielnie żeglować. Dzielimy się zdobytą wiedzą i cieszymy się gdy kolejne osoby zdobywają umiejętności i szlify na jachcie. Wiemy, że młodzieżowe obozy żeglarskie są dobre... dla młodzieży. Zatem jeśli jesteś w nieco starszym wieku, jesteś pracującym intensywnie profesjonalistą a chcesz rozpocząć przygodę z żeglarstwem - nic straconego.

Dołącz do naszej załogi!

 

 

 

 

TOP