Oferujemy mikroskopy stomatologiczne - od prostych, ekonomicznych rozwiązań - Optilion PICO, poprzez sprawdzone Optilion CSA, a kończąc na bardzo popularnych urządzeniach SmartOPTIC.

Mikroskop zaliczany jest do wyposażenia niezbędnego w endodoncji. Świadomość korzyści uzyskiwanych dzięki temu narzędziu jest powszechna. Jednak coraz głośniej mowi się, że mikroskop i praca w powiększeniu to większy komfort leczenia i lepsze efekty również w wielu innych dziedzinach stomatologii. Opinie tą potwierdza większość spośród naszych klientów, którzy wykorzystują mikroskop również w diagnostyce, protetyce, chirurgii czy stomatologii zachowawczej.

 

SmartOPTIC
Zobacz więcej +

SmartOPTIC

Jeden z częściej wybieranych mikroskopów stomatologicznych z oferty. Nowoczesne oświetlenie LED, wysoka jakość optyki, budowa modułowa umożliwiająca łatwe rozbudowanie o dodatkowe podzespoły oraz wiele możliwości montażu mikroskopu w gabinecie to tylko niektóre z cech mikroskopu.

Optilion CSA
Zobacz więcej +

Optilion CSA

Mikroskop z niezwykle silnym oświetleniem halogenowym (80 000 lx) przeznaczony do wymagającej pracy. Wyposażony w system elektrycznego ustawiania ostrości za pomocą sterownika nożnego. Łatwość obsługi, duże powiększenia oraz setki zadowolonych uzytkowników to gwarancja dobrego wyboru.

Optilion PICO LED
Zobacz więcej +

Optilion PICO LED

Nowa wersja nagradzanego i wypróbowanego mikroskopu. Najtańszy mikroskop z oferty teraz także wyposażony w wydajny oświetlacz LED. Dobre parametry przy zachowaniu niskiej ceny czynią ten mikroskop ciekawą alternatywą do innych, konkurencyjnych urządzeń.

TOP